Aksidenti tragjik, makina shpërtheu në flakë pas përplasjes me kamionin

Mbrëmjen e sotme një aksident i rëndë ndodhi në autostradën Tiranë-Elbasan ku një person mbeti i vdekur.

Detaje shokuese janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e  cila ka ndodhur rreth 10 metra nga dalja e tunelit, ku një kamion ka përplasur nga pas një autoveturë me targa të huaja.

Shkak se autovetura ka qenë me gaz ka shpërthyer në flakë, dhe për pasojë ka humbur jetën në vend drejtuesi i mjetit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet