Aksident në Gramsh/ Makina del nga rruga, plagoset rëndë drejtuesja (Emri)

aksident

Një aksident është regjistruar me Gramsh ditën e sotme, ku një automjet ka dalë nga rruga.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Mashan.

Paraprakisht bëhet me dije se automjeti i tipit “Golf”, ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka mbetur e plagosur shtetasja Klara Hoxha, 30 vjeçe.

Mësohet se drejtuesja e automjetit është dërguar në gjendje të rëndë shëndetësore në spital.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet