Aksident në Dibër/ Përplasen dy makina, një grua në gjendje të rëndë

Një tjetër aksident është regjistruar pak momente më parë në afërsi të Dibrës. Sakaq, mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën në afërsi të Shupenzës, duke lënë të plagosur dy persona.

Ndërkaq, bëhet me dije se një prej të plagosurve ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Bëhet fjalë për një grua, e cila pritet të niset me urgjencë drejt Tiranës.

Ndërkohë, policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet