Zjarr i përmasave të mëdha në Elbasan, çfarë po ndodh

Një zjarr me përmasa të mëdha raportohet të ketë rënë rreth orës 18:40 në lagjen “Dyli Haxhire” në Elbasan.

Mësohet se flakët kanë përfshirë një masiv ullishteje.

Raportohet se në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë dhe të zjarrfikëses.

Gjithashtu u njoftua edhe Shefi i Emergjencave Civile, Elbasan.

Shuarja e tyre është bërë tepër e vështirë për shkak të terrenit të thyer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet