Zgjedhje të lira dhe të ndershme? Kokëdhima, Bashës: PD-ja të heqë dorë nga administrimi i zgjedhjeve

Kryetari i partisë ‘Zgjidhja’, Koço Kokëdhima, iu përgjigj deklaratës së kreut të PD-së, Lulzim Basha, pas takimeve që ai tha se bëri në Vjenë me përfaqësuesit e OSBE-së ku kërkoi sërish zgjedhje të lira dhe të ndershme. Kokëdhima u shpreh me një postim në Twitter se nëse do këtë PD-ja të heqë dorë e para nga administrimi i zgjedhjeve. Duhet administratë apartiake, si në çdo vend demokratik

‘Lulzim Basha, pas takimit me përfaqësuesit e lartë të OSBE-së në Vjenë, kërkoi sërish zgjedhje të lira dhe të ndershme. Nëse e do këtë, PD-ja të heqë dorë e para nga administrimi i zgjedhjeve. Duhet administratë apartiake, si në çdo vend demokratik’-shkroi Kokëdhima.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet