Zbulohet vendi ku meshkujt tradhtojnë më shumë

Sipas një ankete nga sajti IlicitEncounters.com, dasmat janë vendi ku vajzat nuk duhet t’i lënë të dashurit vetëm, sepse aty është shansi më i madh që ata të tradhtojnë.

Mesa duket dasmat rrisin dëshirën për marrëdhënie intime dhe djemtë e “shfrytëzojnë rastin”.

Sipas ksaj ankete 32 për qind e meshkujve do të tradhtonin bashkëshortet, të dashurën ose të fejuarën nëse shkojnë të pa shoqëruar në kurorëzim.

Të tjera

Lavdi sportit!

Nga Enver Robelli Në çdo Kampionat Botëror të futbollit është mirë të lexohet libri “Lavdërimi i sportit” i profesorit Hans…

Abissnet