Zbulohet fituesi i “Topit të Artë”

Ndonëse nuk është ende zyrtare, duket se kroati Luka Modriç ka fituar “Topin e Artë” për vitin 2018.

Megjithatë një foto po qarkullon në rrjetet sociale, ku zbulohet një listë që përputhet me emrat e dalë më tani.

Fotoja është nga gazeta “France Football”, numri i 4 dhjetorit, dhe aty Modriç rezulton i pari, i ndjekur në listë nga Ronaldo dhe Grizman.

Ndërkaq, argjentinasi Leo Mesi është i pesti, i kaluar nga talenti Kilian Mbape.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet