Zbardhet vdekja e këngëtarit të famshëm, takoi fansat pastaj vari veten

Vdekja e këngëtarit të njohur të muzikës rock, Chris Cornell në moshën 52-vjeçare ka tronditur botën e artit teksa tashmë mësohet zyrtarisht se bëhet fjalë për një vetëvrasje.

Sipas dëshmitareve, rreth një orë para se Chris të gjendej i vdekur, ai ndodhej në skenë ku dhe kishte takuar fansat e tij.

Thuhet se sjellja mjaft e përzemërt e Cornell me fansat u kishte rënë në sy këtyre të fundit. Mësohet se këngëtari është vetëvarur ndërsa autopsia e plotë pritet të kryhet së shpejti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet