Ylli i njohur britanik i bën reklamë bregdetit shqiptar, shikoni klipin (VIDEO)

Dj dhe producenti i famshëm britanik, Jonas Blue, i ka bërë një reklamë të mirë begdetit shqiptar duke e bërë pjesë të projektit të tij të ri muzikor “Mama”.

Në klipin e kësaj kënge shfaqet edhe modelja bukuroshe, Oriola Marashi, e cila duket joshëse në projektin e artistit të hiteve “Fast Car”, “Perfect Stranger” etj.

Audienca do të shijojnë përveç muzikës edhe pamjet përrallore të rivierës shqiptare të Jugut. /E.SH/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet