Ylli i Chelseat, tetë muaj jashtë fushës së gjelbër. Ja pse

Ylli holandez i Chelseat, Marco van Ginkel ka lënduar ligamentet e gjurit gjatë stërvitjeve.

 

 

Sipas faqes zyrtaretë Chelseat, Ginkel është futur menjëherë në operacion dhe e ka kryer me sukses.

Por, gjithsesi për t’u rikthyer në fushën e gjelbër, Ginkel duhet të pushojë plot tetë muaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet