Yjet shkëlqejnë në tapetin e kuq të Kanë 2019 (Foto)

Foto 1 nga 24 Pas Para

Yjet e famshëm sollën shkëlqim dhe magji në Festivalin e Kanës, këtë vit. Ka qenë Haider Ackermann që ka veshur Tilda Swinton, ikonë e stilit dhe mes të parave mbretëresha në tapetin e kuq të edicionit të 72 të Festivalit të Kanës, e cila konfirmohet mes femrave më me glamour të planetit.

Juliane Moore, e veshur me një fustan jeshil, ka shkëlqyer me një veshje të Dior.

Eva Longoria me një fustan të Alberta Ferretti. Nuk kanë kaluar pa rënë në sy Gong Li, Araya A. Hargate dhe Alessandra Ambrosio, që janë paraqitur me krijimet e realizuara nga Ralpf & Russo.

Kujtojmë se edhe Shqipëria ishte pjesë e festivalit të Filmit në Kanë këtë vit. Vendi ynë prezantohet në kategorinë e filmave me metrazh të shkurtër, dhe “The Van” është projekti filmik me regji të Erenik Beqirit.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet