Xhensila rikujton dasmën (FOTO)

Dasma e Xhensila Myrtazajt dhe Bes Kallakut për një periudhë kohe i mbuloi të gjitha kopertinat e mediave rozë.

Xhensila e rikujton me një nga fotografitë e dasmës ku ajo duket e mrekullueshme, siç mund ta shihni.

Ajo u quajt si nusja më e bukur e verës, edhe pse nuk ishte personazhi i vetëm VIP që i dha fund beqarisë këtë verë.

Të tjera

Lavdi sportit!

Nga Enver Robelli Në çdo Kampionat Botëror të futbollit është mirë të lexohet libri “Lavdërimi i sportit” i profesorit Hans…

Abissnet