Xhensila i përgjigjet Besit… (FOTO)

Pak pasi bashkëshorti i saj Bes Kallaku tha në ‘Wake up’ se ai dhe Xhensila tashmë janë gati të krijojnë familje dhe se kësaj të fundit nuk po i sjellin kënaqësi koncertet dhe muzika. Por, menjëherë pas këtyre fjalëve vjen edhe reagimi i vet këngëtares.

Xhensila postoi në “Instagram” një fotografi ku shkruan: “Nuk mundem të jetojë pa muzikë”.

Mesa duket Xhensilës nuk i ka pëlqyer shumë deklarata e Besit.

Të tjera

Abissnet