Njė siriani kapet duke tregtuar hashash nė Tiranė
Publikuar më 12.06.2013 | 23:15

Policia e Tiranės ka arrestuar njė shtetas sirian me iniciale M.S, pasi u kap njė sasi lėnde narkotike.

Mėsohet se, shtetasi sirian u arrestua nė flagrancė nė qendėr tė Tiranės. Policia thotė se arrestimi i sirianit u bė nga patrulla “Shqiponja”. Ai u kap me disa doza hashashi duke i tregtuar

Policia dyshon se i arrestuari ėshtė pjesė e njė rrjeti shpėrndarėsh. Shtetasi sirianė ėshtė shoqėruar nė komisariat, ku po merret nė pyetje.

/Shekulli Online/ Pėrgatiti: E.L/

Videot e fundit
1 Komente
Njona
Eeee keto kap policia per sy e faqe dhe le nje tuf me horra qe shperndajne gjera me te renda se hashashi, vetem pse i perdor si spiuna apo sic i thon ne zhargon "kaleca".... Bahhh Shtet hipokrit dhe plere..........

Shtoni një koment

Gazeta 'Shekulli' iu kėrkon gjithė lexuesve tė saj, qė mundėsisht tė mos pėrdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerėzor nėpėr komente. Nė vend tė tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund tė jenė shumė mė tė fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit pėr pjesėmarrjen tuaj, mjaft tė vlefshme nė punėn tonė!

Ftojmė lexuesit, qė nėse kanė opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema tė tjera tė lira, mund tė na kontaktojnė nė adresėn: komente@shekulli.com.al
3 + 6 =
E pashpresė, gruaja e Schumacherit, nxjerr nė shitje avionin e tij personal
Vendimi i Corinna Schumacher pėr tė nxjerrė nė shitje avionin privat "Falcon 2000EX", me inicialet e burrit tė saj, ėshtė parė si njė vendim i pashpresė dhe si pranim i faktit se ditėt e shtatė herė kampionit tė F1, nuk janė tė gjata. 12 milionė paund ėshtė ēmimi qė do tė shitet avioni personal i
Goditen nga rrufeja kur po bėnin selfie! (VIDEO)
As Zoti nuk i do selfiet! Njė ēift i ri i cili ishte bėrė gati pėr tė bėrė njė foto romantike, u godit papritur nga njė rrufe. Nė video duken pamjet e pabesueshme se si njė rrufe bie nga qielli, vetėm disa metra larg gruas dhe burrit, nė kohėn kur kėta po pėrgatiteshin pėr tė bėrė njė selfie.  Ēif
Vajza me kokėn 3 herė mė tė madhe se normalja, i mbijeton operacionit dhe buzėqesh
Njė vajzė e vogėl 3 vjeēare nga India kishte lindur me njė anomali nė kokė, njė ērregullim qė e rriste madhėsinė e kokės sė saj. Mjekėt e cilėsuan si njė rast tepėr tė rrezikshėm, i njohur ndryshe si “ujė nė tru”, qė mund t’i merrte jetėn vogėlushes. Kirurgėt nė Nju Delhi qė e kishin studiuar kėtė