Futboll nudo (foto)
Publikuar më 10.06.2013 | 15:37

Me rastin e kampionatit tė parė evropian erotik tė futbollit nė Berlin, pjesėtaret e skuadrės "Erotika Deuchland" kanė zbritur nė fushė plotėsisht pa asgjė nė trup, kundėr "Biondeve suedeze". Bėhet fjalė pėr njė lojė qė luhet me 4 lojtare. Ndryshe nga 4 gjermanet, tė cilat ishin pornostar apo ish-modele, kundėrshtaret suedeze mbanin veshur vetėm njė kostum banje.

Vitin e kaluar, "Erotika Team Deutchland" kishte pėrballuar njė ekip danez nė Evropianin e futbollit, duke qenė vetėm "topless", teksa uniformėn e kishin pikturuar me "body painting". Nė kėtė kampionat kanė marrė pjesė katėr skuadra "sexy", secila e pėrbėrė nga 4 lojtare, ndėr tė cilat edhe "France Dreams" e "Sexy Italia".

/Shekulli Online/ Pėrgatiti: E.L/


Videot e fundit
0 Komente

Shtoni një koment

Gazeta 'Shekulli' iu kėrkon gjithė lexuesve tė saj, qė mundėsisht tė mos pėrdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerėzor nėpėr komente. Nė vend tė tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund tė jenė shumė mė tė fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit pėr pjesėmarrjen tuaj, mjaft tė vlefshme nė punėn tonė!

Ftojmė lexuesit, qė nėse kanė opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema tė tjera tė lira, mund tė na kontaktojnė nė adresėn: komente@shekulli.com.al
6 + 3 =
I burgosuri shqiptar diplomohet nga universiteti i Romės nėpėrmjet ‘Skype-it’
Pėr herė tė parė, nė sajė tė njė lidhjeje nėpėrmjet ‘Skype-it’, njė i burgosur shqiptar, i cili ndodhet nė burgun e Mine Pezės nė Tiranė, mundi qė tė diplomohej pėr letėrsi italiane, nga Universiteti i Romės “Tor Vergata”. I dėnuari Alban Bardhi, i cili tre javė mė parė ishte nė burgun e sigurisė sė
Shfaqet njė tornado nė plazhin e Sarandės (Video)
Njė tornado ėshtė shfaqur sot nė plazhin e Sarandės, duke lėnė gojėhapur qytetarėt dhe pushuesit. Pamjet e kėtij fenomeni tė rrallė janė publikuar nė rrjetin social, Youtube nga vetė banorėt, ku imazhet e tornados tė shfaqur nė det janė mėse tė dukshem.  Nė tė njėjtėn kohė, imazhet dhe videoja e
Fėmija fle i mbrojtur nga 4 kobra (VIDEO)
Njė video mjaft interesante dhe e pabesueshme ėshtė shpėrndarė nė Youtube, e cila tregon 4 gjarpėrinj kobra qė ruajnė njė fėmijė kur fle. Nė video duket se si fėmija disa muajsh qė fle qetė-qetė, ruhet nga 4 kobra tė cilat kanė marrė njė pozicion sulmi.  Nė njė moment, nė video duket se fėmija kap