Novela erotike “50 hijet e Greit”, ēifti nė gjykatė, pėr lojėn e rrezikshme seksuale
Publikuar më 24.01.2013 | 13:01

Libri erotik qė ka pushtuar botėn mbarė “50 hijet e Greit” nuk mund tė kalojė pa lėnė pasoja.

Njė argjendar nė Britaninė e Madhe i ka shpėtuar burgut pasi ėshtė shpallur i pafajshėm pas njė seance tė dhunshme seksuale me tė dashurėn e tij. Gjykata tha se ai nuk ishte i fajshėm pasi e dashura kishte nėnshkruar njė kontratė tė skllavėrisė seksuale.

Steven Lock, 43 vjeē, tha se ai dhe partnerja e saj kishin rėnė dakord pėr njė seancė seksi “pronar/skllav” pasi kishin lexuar novelėn erotike “50 hijet e Greit”.

Nė kontratėn e nėnshkruar, ajo i kishte premtuar atij pėrdorim tė lirė tė trupit tė saj, duke pranuar qė ai ta godasė me rripin e mesit nėse nuk zbaton rregullat.

Lock tha se ai e goditi pėr 15 sekonda me rrip pasi ajo nuk kishte thėnė fjalėn e sigurisė “e kuqe”.

Por ai ndaloi kur e kuptoi se po e lėndonte.

Ajo i tha gjykatės se ai e goditi aq shumė, sa ajo po bėrtiste nga dhimbja. Ajo shtoi se mund tė dėgjonte edhe rripin qė fishkėllente. “Mendoja se do ishte gallatė. Por nuk doja qė ajo tė qante,” tha Lock.

Avokati mbrojtės tha se libri nė fakt ėshtė njė triller. Ai shtoi se ajo kujtonte se do ishte fantazi, por u pėrball me realitetin.

Ēifti nė ta kaluarėn e tyre ishte angazhuar nė seks nė grup dhe nė skenarė ‘pronar/skllav’, por kurrė nuk ishte parė njė skenar i tillė kaq i dhimbshėm. 

/Shekulli Online/ E.L/

 

Videot e fundit
1 Komente
zeneli
Sokrati i Lashtesis ka thene se ka 81 stile te te berit seks.
Me i miri eshte ai i fundit kur e qellon mire e mire me kamzhik, derisa gruaja perulet te shtrengon e te thote,qe tani munde te beshe cfare te duash me mua.
p.s kujdes eshte e ndaluar nen moshen 18-vjec!!

Shtoni një koment

Gazeta 'Shekulli' iu kėrkon gjithė lexuesve tė saj, qė mundėsisht tė mos pėrdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerėzor nėpėr komente. Nė vend tė tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund tė jenė shumė mė tė fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit pėr pjesėmarrjen tuaj, mjaft tė vlefshme nė punėn tonė!

Ftojmė lexuesit, qė nėse kanė opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema tė tjera tė lira, mund tė na kontaktojnė nė adresėn: komente@shekulli.com.al
4 + 7 =
Hacker-i publikon fotot nudo tė Jennifer Lawrence
Njė hacker i vetėquajtur 4Chan ka mundur tė hyjė nė programin iCloud tė Apple ku ka arritur tė marrė disa foto komprometuese tė aktores qė ka fituar vitin e fundit ēmimin Oskar, Jennifer Lawrence. “Kjo ėshtė njė shkelje flagrante e privatėsisė”, tha zėdhėnėsi i aktores pėr Huffington Post. “Kemi ko
Zhgėnjimi i Eneida Tarifės: Nuk pushoj mė nė Shqipėri
Eneida Tarifa i ka mbyllur pushimet pėr kėtė vit me njė zhgėnjim tė madh. Kėngėtarja shprehet e pakėnaqur dhe paralajmėron se vitin tjetėr nuk do tė pushojė mė nė Shqipėri. “Dita e fundit e pushimeve. Doni t’iu tregoj si shkuan ? Katastrofė! Nuk lamė virus pa kapur. Nė vend tė laheshim nė detin e b
Valbona Selimllari nuk plaket kurrė!
Ish-Miss Shqipėria, Valbona Selimllari nėpėrmjet fotove tė publikuara nė rrjetin social “Instagram”, ka treguar edhe njė herė se posedon forma tė shkėlqyera trupore. Selimllari ka zgjedhur bregdetin e Jonit pėr tė kaluar disa ditė pushimesh. Veshur me bikini kafe, ajo tregon trupin e saj nė formė d