Zgjedhjet e 23 qershorit, Berisha mbledh kryetarėt e degėve
Publikuar më 17.01.2013 | 10:51

Kryetari i Partisė Demokratike Sali Berisha ka mbledhur sot nė  njė takim tė gjithė kryetarėt e degėve tė Partisė Demokratike dhe  ato tė Grup Seksioneve, ku pritet  tė diskutohet pėr zgjedhjet e 23 qershorit.

Shefi i selisė blu pritet  tė japė porositė pėr drejtuesit e bazės sė Partisė Demokratike  pėr mėnyrėn e organizimit tė zgjedhjeve dhe alternativat qė do t’u paraqiten shqiptarėve pėr njė mandat tė tretė qeverisės tė forcės mė tė madhe nė pushtet.

Edhe mė herėt kryeministri Berisha u ka kėrkuar drejtuesve tė Partisė Demokratike qė ta fokusojnė fushatėn nė ēdo derė pėr t’u njohur nga afėr me problematikat e qytetarėve nė mėnyrė qė tė bėhen pjesė e programit tė PD-sė pėr mandatin 4-vjeēar.

Pak ditė mė parė kreu i PD-sė ka thirrur kryesinė e Partisė Demokratike ku shpalosi edhe sloganin e fushatės elektorale pėr zgjedhjet e 23 qershorit , “Ne jemi ndryshimi. Pėrpara”.

/Shekullli Online/E.L/

 

Videot e fundit
2 Komente
Pa Emër
Ju jeni shkaterromi
arbri1
o perbindesh tani kujtohesh per popullin ti se erdhen zgjedhjete di si e ke katandis kete vend me ajdutet qe ke per reth qe njerzit skan te han buk apo po jep urdhra si te vidhet vota.zoti mos te lent me te kqija pa te dhen

Shtoni një koment

Gazeta 'Shekulli' iu kėrkon gjithė lexuesve tė saj, qė mundėsisht tė mos pėrdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerėzor nėpėr komente. Nė vend tė tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund tė jenė shumė mė tė fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit pėr pjesėmarrjen tuaj, mjaft tė vlefshme nė punėn tonė!

Ftojmė lexuesit, qė nėse kanė opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema tė tjera tė lira, mund tė na kontaktojnė nė adresėn: komente@shekulli.com.al
6 + 4 =
5 ushqimet qė djegin mė shumė kalori
Vera ėshtė stina gjatė sė cilės njerėzit abuzojnė mė shumė me ushqimin. Duke u pėrpjekur qė tė mos kufizojmė shijet tuaja nė kėto muaj pushimesh, ne po iu japim disa ushqime qė ju ndihmojnė tė digjni ato kalori qė konsumoni. Selino Sekreti i selinosė ėshtė shumė e thjeshtė: ajo pėrmban pak kalori
A e dini se fjala "bretkosė", ėshtė censuruar nė rrjetet sociale kineze?!
Nė njė vend komunist siē ėshtė shteti kinez, qytetarėt pėrpiqen qė tė flasin pėr politikėn nėpėrmjet shakave nė internet.  Aktualisht nė mediet sociale nė Kinė, ka filluar krahasimi i ish-presidentit kinez Jiang Zemin me njė bretkosė gjigante qė ėshtė vendosur nė parkun “Bejing” para dy javėsh. Bėh
Seksi rastėsor i bėn mirė shėndetit
Besohet se marrėdhėniet seksuale jashtė kontekstit tė njė marrdhėnieje romantike ulin vetėvlerėsimin dhe shkaktojnė depresion. Mirėpo njė studim i universitetit tė Nju Jorkut e ka hedhur poshtė kėtė ide. Studimi i publikuar nė njė revistė shkencore mori nė kosideratė njė grup studentėsh nga ky un