Walcott mbërrin në “Finch Farm” për testet mjekësore (Foto)

Futbollisti i Arsenalit, Theo Walcott sapo ka mbërritur në “Finch Farm”, objekti stërvitor i Evertonit.

Lajmin u bë i ditur nga mediat angleze, të cilat deklaruan se 28-vjeçari do t’iu nënshtrohet testeve mjekësore.

Kujtojmë se mesfushori anglez luajti për Arsenalin afro 270 ndeshje dhe shënoi 65 gola.

Të tjera

Abissnet