Vlorë. Të shtëna me armë zjarri, një i plagosur…

Një person ka mbetur i plagosur pas të shtënave me armë zjarri në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme pranë “Shkollës së Naftës”.

I plagosuri, Arsen Gerbi, rreth 50 vjeç, është dërguar në spital dhe sipas të dhënave të para ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Hetim për zbardhjen e dinamikës dhe shkaqeve të ngjarjes vazhdojnë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet