Victoria Beckham pozon thuajse nudo (FOTO)

Foto 1 nga 6 Pas Para

Ajo ka perandorinë e saj të modës dhe Victoria Beckham ka provuar gjithashtu se vijon të jetë një modele perfekte teksa ka pozuar për një set fotografik tepër seksi për revistën “Vogue” në Spanjë.
Fotoja e 43-vjeçares Beckham ka qenë në kopertinën e revistës prestigjoze, teksa dallohet e veshur vetëm me një bodysuit ngjyrë mishi.
Në fotot e tjera ajo ka shfaqur linjat e saj, duke treguar edhe njëherë se pavarësisht moshës e viteve të largëta kur ajo cilësohej si diva e modës, ajo mbetet pa dyshim një prej femrave më të bukura të botës.

Të tjera

Abissnet