×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Venera Lumani në pritje të ëmbël? Urimi për Lindin i bën fansat të dyshojnë

Lind Islami, këngëtari i dashur i shumë baladave, festoi ditën e djeshme 29-vjetorin e lindjes.

Mes qindra urimeve që mori, më i veçanti sigurisht që ishte ai i partneres së tij, Venerea Lumanit.

Kjo e fundit publikoi në rrjete sociale një foto me Lindin, të shkrepur gjatë pushimeve të tyre në një vend romantik.

“Gëzuar ditëlindjen për gjysmën time më të mirë. Jam tepër krenare për ty Lind. 3në1”, shkroi Venerea në postimin e saj.

Por përveç urimit fansave të dyshes ju tërhoqi vëmendjen “3në1” dhe kështu lindën dyshimet se Venera ka dashur të tregojë se është në pritje të një fëmije. Pas postimit nisën komentet e fansave, por Venera është përgjigjur menjëherë dhe ka treguar si është e vërteta.

Dikush nga ndjekësit e ka pyetur përmes emoji-t nëse është shtatzënë dhe këngëtarja është përgjigjur shkurt dhe qartë “Jo”. Për të mos pasur më dyshime, Venera më pas e redaktoi urimin për ditëlindjen e Lindit duke e hequr “3në1”.

Kujtojmë se Venera dhe Lindi kanë 8 vite që jetojnë një histori të bukur dashurie. Përveçse janë partnerë në jetë dhe bashkëjetojnë me njëri-tjetrin, ata janë edhe partnerë në muzikë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Besoni se qeveria shqiptare do të arrijë ta sigurojë së shpejti vaksinën anti-COVID për të gjithë popullsinë?

Loading ... Loading ...

Atdheu i “Për’puthen” arrestohet nga policia (Video)

Atdheu i “Për’puthen” arrestohet nga policia (Video)

Publikuar më 13.04.2021
Konkurrenti shumë i komentuar i “Për’puthen”, Atdhe Xharavin...

Konkurrenti shumë i komentuar i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina, duket se së fundmi ka pasur probleme me policinë. Burime për “Iconstyle.al” kanë filmuar konkurrentin në bulevardin e Tiranës, teksa ishte ndaluar nga policia e qytetit dhe po i bëhej një kontroll. Të njëjtat burime kanë treguar se Atdheu është shoqëruar më pas në polici, mirëpo ende s’e […]

Lexo më shumë

U tha se ishte në pritje të fëmijës së parë me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj ju përgjigjet dyshimeve të ndjekësve

U tha se ishte në pritje të fëmijës së parë me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj ju përgjigjet dyshimeve të ndjekësve

Publikuar më 12.04.2021
Para dy ditësh, Rudina Dembacaj publikoi një foto në Instagr...

Para dy ditësh, Rudina Dembacaj publikoi një foto në Instagram ku shihej me barkun paksa të rrumbullakosur dhe kjo mjaftoi që ndjekësit të nisnin menjëherë dyshimet për një shtatzëni të mundshme, duke e pyetur nëpërmjet komenteve. Ndërkohë Rudina i fshiu këto komente duke nxitur kështu dhe më shumë dyshimet tek fansat. Mëngjesin e sotëm ajo […]

Lexo më shumë

Princ Harry mbërrin në Angli për varrimin e gjyshit

Princ Harry mbërrin në Angli për varrimin e gjyshit

Publikuar më 12.04.2021
Princi Harry ka mbërritur në Britani përpara varrimit të gjy...

Princi Harry ka mbërritur në Britani përpara varrimit të gjyshit të tij në Windsor, ka raportuar gazeta Sun, duke cituar një dëshmitar okular. Ribashkimi i familjes me rastin e varrimit të Dukës së Edinburgut komentohet gjerësisht sot nga shtypi britanik, duke vënë në dukje se dy vëllezërit, Princi Harry dhe Princi William do të qëndrojnë […]

Lexo më shumë

“Sikur na ka ngec disku”/ Linda Halimi dhe Eneda Tarifa ballafaqohen me njëra-tjetrën pas sherrit të bujshëm

“Sikur na ka ngec disku”/ Linda Halimi dhe Eneda Tarifa ballafaqohen me njëra-tjetrën pas sherrit të bujshëm

Publikuar më 12.04.2021
E ftuar në “Soirée”, Linda Halimi u pyet dhe për debatin me ...

E ftuar në “Soirée”, Linda Halimi u pyet dhe për debatin me Eneda Tarifën. Këngëtarja tha se se nuk kishte asgjë personale me Tarifën dhe ishte thjesht një keqkuptim. Kur Eneda Tarifa fitoi festivalin e 54-t në RTSH me këngën “Përrallë”, Lindita postoi një status ku shprehej kundër këngëve “depresive, dramatike dhe me britma”. Një […]

Lexo më shumë

Mori ofertë të majme, Olsi Bylyku zbulon pse nuk pranoi të bëhej pjesë e “Kosheres”

Mori ofertë të majme, Olsi Bylyku zbulon pse nuk pranoi të bëhej pjesë e “Kosheres”

Publikuar më 11.04.2021
“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, ...

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në vend. Shumë emra u diskutuan se do të bëheshin pjesë e tij, ndër ta edhe Olsi Bylyku. Në fakt ky i fundit nuk ju bashkua skuadrës së “Kosheres” duke vazhduar punën […]

Lexo më shumë

“Jemi kaq të emocionuar”, Emina Cunmulaj në pritje të ëmbël

“Jemi kaq të emocionuar”, Emina Cunmulaj në pritje të ëmbël

Publikuar më 11.04.2021
Familjes së Emina Cunmulaj do t’i shtohet një tjetër fëmijë,...

Familjes së Emina Cunmulaj do t’i shtohet një tjetër fëmijë, këtë herë djalë. Modelja dhe filantropja publikoi pak më parë një foto ku duket së bashku me vajzat e saj, Ella Faria dhe Mia Soraya. “Mezi po presim të takojmë vëllain tonë të vogël,” është fjalia që formojnë fjalët e shkruara në truporet e tyre […]

Lexo më shumë

“Jam shumë e lodhur nga fotoshopi”, Bebe Rexha ‘ndez’ rrjetin me videon e fundit me bikini

“Jam shumë e lodhur nga fotoshopi”, Bebe Rexha ‘ndez’ rrjetin me videon e fundit me bikini

Publikuar më 11.04.2021
Këngëtarja Bebe Rexha ka deklaruar së fundmi se është e lodh...

Këngëtarja Bebe Rexha ka deklaruar së fundmi se është e lodhur nga fotoshopi. Ajo ka zgjedhur të ndajë një video me fansat ku duket e veshur me bikini dhe ku vihen re format e saj ashtu siç janë natyrale. Në videon e publikuar në profilin e Instagramit këngëtarja shfaqet e veshur me bikini dhe tregon […]

Lexo më shumë

Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në varrimin e Princ Philip, ja arsyeja

Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në varrimin e Princ Philip, ja arsyeja

Publikuar më 11.04.2021
Në mbarë mediat britanike po shkruhet për faktin nëse çifti ...

Në mbarë mediat britanike po shkruhet për faktin nëse çifti Meghan Markle dhe Princ Harry do të marrin pjesë në ceremoninë e varrimit të Dukës së Edinburgut apo jo? Dhe si duket ka ardhur edhe përgjigja e shumëpritur, ku bëhet e ditur se Meghan nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e varrimit të Princ […]

Lexo më shumë