Uthulla dhe mjalti, ja receta e mjekësisë tradicionale kundër artritit

Vuani nga artriti ose ndonjë çrregullim tjetër i ngjashëm? Mund të përgatisni një recetë të thjeshtë dhe mjaft efektive në shtëpi.

Vendoseni në një gotë me ujë të valuar një lugë uthull dhe mjaltë molle.

Më pas, përzieni mirë!

Duhet ta pini dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje.

Pas dy javësh do të vini re përmirësime të dukshme.

Të tjera

Abissnet