UEFA shtyn në një datë të pacaktuar finalet e Champions dhe Europa League!

UEFA shtyn zyrtarisht finalet e Champions League, meshkuj e femra, dhe të Europa League. Finalet e mëdha ishin parashikuar respektivisht më 30 maj në Stamboll dhe 27 maj në Gdansk të Polonisë, ndërsa ajo e femrave më 24 maj në Vienë.

Qeveria e Futbollit Europian nuk ka vendisur asnjë datë tjetër për momentin, teksa pret me ankth normalizimin e situatës së koronavirusit në Europë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet