×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

U fut në det për tu larë, mbytet 60-vjeçarja në plazhin e Durrësit (DETAJE)

Një 60-vjeçare dyshohet se është mbytur pasditen e sotme në plazhin e Durrësit, në lagjen nr.13.

Shtetasja me inicialet F.Zh., 60 vjeçe dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Njoftimi i Policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 07.07.2020, rreth orës 18:00, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, shtetësja F.Zh., 60 vjeçe,  banuese në Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Besoni se qeveria shqiptare do të arrijë ta sigurojë së shpejti vaksinën anti-COVID për të gjithë popullsinë?

Loading ... Loading ...

Arrestohen dy zyrtarë të Bashkisë Kamëz (Emrat)

Arrestohen dy zyrtarë të Bashkisë Kamëz (Emrat)

Publikuar më 23.01.2021
Dy zyrtarë të Bashkisë Kamëz janë arrestuar, pasi akuzohen p...

Dy zyrtarë të Bashkisë Kamëz janë arrestuar, pasi akuzohen për korrupsion. Mësohet se në pranga kanë rënë dy shtetasit  Dritan Nikolli dhe Ermal Baci. Dritan Nikolli me detyrë punonjës i Inspektoratit të Mbrojtjes së Territorit në Bashkinë Kamzë; Ermal Baci me detyrë punonjës i Inspektoratit të Mbrojtjes së Territorit në Bashkinë Kamzë. Nga hetimet e […]

Lexo më shumë

Shpërthim me eksploziv në Tiranë, hidhet në erë makina e parkuar në garazhin e pallatit  

Shpërthim me eksploziv në Tiranë, hidhet në erë makina e parkuar në garazhin e pallatit  

Publikuar më 23.01.2021
Një shpërthim është regjistruar mëngjesin e sotëm në Tiranë....

Një shpërthim është regjistruar mëngjesin e sotëm në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake, rreth orës 07:40, në fshatin Qesarakë, ku një automjet ka shpërthyer, ndërsa raportohet se ka vetëm dëme materiale. Uniformat blu bëjnë me dije se mjeti i parkuar në garazhdin e një pallati në pronësi të shtetasit Saimir Naski, në rrethana të paqarta dyshohet […]

Lexo më shumë

Aksident me pasojë vdekjen në fshatin Dedaj të Pukës

Aksident me pasojë vdekjen në fshatin Dedaj të Pukës

Publikuar më 22.01.2021
Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në fshatin D...

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në fshatin Dedaj të Pukës. Për pasojë, ka humbur jetën shtetasi me iniciale L.M. Ngjarja ndodhi kur shtetas që udhëtonte me një motor, ka rënë nga një urë këmbësorësh dhe për pasojë, ka gjetur vdekjen.

Lexo më shumë

Dhunoi 15-vjeçarin te Liqeni Artificial, dërgohet në gjyq njëri prej policëve

Dhunoi 15-vjeçarin te Liqeni Artificial, dërgohet në gjyq njëri prej policëve

Publikuar më 22.01.2021
Një prej policëve që dhunoi 15-vjeçarin Sarandi Çobo, gjatë ...

Një prej policëve që dhunoi 15-vjeçarin Sarandi Çobo, gjatë kohës së karantinës është dërguar në gjyqi. Vendimi u dha nga gjyqtarja Migena Laska, për veprimtari arbitrare. Ndërkaq, nuk është pranuar kërkesa e avokatit të viktimës për plagosje të lehtë. Kujtojmë që ngjarja ndodhi në muajin maj të 2020, ku i mituri u dhunua me pretendimin […]

Lexo më shumë

Aksion në Nikël, kontrolle në 7 banesat e të “fortëve”, policia publikon pamjet (Emrat-Video)

Aksion në Nikël, kontrolle në 7 banesat e të “fortëve”, policia publikon pamjet (Emrat-Video)

Publikuar më 22.01.2021
Një aksion, për kontrolle në funksion të procedimit penal të...

Një aksion, për kontrolle në funksion të procedimit penal të ndjekur nga SPAK ndaj një grupi të strukturuar kriminal, është zhvilluar në Nikël. Mësohet se kontrollet janë bërë për sigurimin e provave që do t’i shërbejnë hetimit, të zhvilluara në zbatim të vendimit të Gjykatës së Posaçme të Shkallës së Parë Kundër Korrupsionit dhe Krimit […]

Lexo më shumë

Aksion blic në Nikël, RENEA mësyn në shtëpinë e ‘të fortëve’

Aksion blic në Nikël, RENEA mësyn në shtëpinë e ‘të fortëve’

Publikuar më 22.01.2021
Një aksion blic është zhvilluar në fshatin Nikël të Fushë-Kr...

Një aksion blic është zhvilluar në fshatin Nikël të Fushë-Krujës nga forcat RENEA. Operacioni i cili nisi një natë më parë, ka ushtruar kontrolle në disa banesa të personave me rekorde kriminale. Sipas informacioneve, janë janë kontrolluar 7 banesa, me vendim gjykate. Pjesë e kontrollit kanë qenë banesat e Valter dhe Durim Bamit. Gjithashtu është […]

Lexo më shumë

U rrahën me njëri-tjetrin, policia arreston 2 tifozë pas derbit të kryeqytetit

U rrahën me njëri-tjetrin, policia arreston 2 tifozë pas derbit të kryeqytetit

Publikuar më 22.01.2021
Policia e Elbasanit ka arrestuar dy tifozë të cilët janë kon...

Policia e Elbasanit ka arrestuar dy tifozë të cilët janë konfliktuar me sende të forta para ndeshjes Tirana-Partizani, e cila u luajt mbrëmjen e djeshme në “Elbasan Arena”. Shtetasit e ndaluar janë: S. V., 28 vjeç dhe K. B., 19 vjeç, banues në Tiranë. Gjithashtu blutë e Elbasanit bëjnë me dije se janë proceduar penalisht […]

Lexo më shumë

Qarkullonte me kokainë me vete, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë

Qarkullonte me kokainë me vete, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë

Publikuar më 22.01.2021
Policia e Tiranës ka arrestuar një 40-vjeçar, pasi në mjetin...

Policia e Tiranës ka arrestuar një 40-vjeçar, pasi në mjetin e tij gjatë kontrollit të ushtruar janë gjetur dhjetëra doza kokaine, para dhe katër aparate celularë. Blutë njoftojnë se ai është ndaluar në zonën e Laprakës, dhe pas kontrollit në mjet iu zbulua sasia e drogës, e cila ishte ndarë në 63 doza gati për […]

Lexo më shumë