Tronditet Skënderbeu, KAS merr vendimin e rëndë…

KAS ka vendosur të lërë në fuqi vendimin e UEFA-s duke e përjashtuar ekipin korçar nga ky edicion i Ligës së Kampioneve.

Vendimi i KAS për të pezulluar Skënderbeun për 10 vjet, siç kishte vendosur UEFA më herët, është lënë në fuqi. Kështu, Kukësi është skuadra që përfiton dhe do të përfaqësojë Shqipërinë në Ligën e Kampioneve.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet