Tronditet Greqia, tërmet 4.9 ballë në detin Jon

Lëkundje sizmike janë regjistruar në orën 19:47 në shtetin helen. Raportohet se një tërmet me magnitudë 4.9 i shkallës Rihter ka rënë në ishullin Zakynthos të Greqisë.

Tërmeti është ndierë në zonat përreth ndërsa mësohet se lëkundjet nuk kanë sjellë dëme në njerëz apo dëme materiale.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet