Trajnerja më e bukur e tenisit “çmend” Instagramin (FOTO)

Foto 1 nga 7 Pas Para

Ajo është aq e mirë në profesionin e saj sa që nuk mund të veçosh cilën goditje e ka më të fortë. Kur shumë tenistë i mundon lëndimi para ndonjë loje, trajnerja super seksi e tenisit Janna Kuzmina u rekomandon këshillat dhe njohuritë e veta.
Thuhet se ushtrimet janë gjeja kryesore në një sport, mirëpo Janna thotë se ka shumë rëndësi se me cilin trajner ushtroheni.

Të tjera

Lavdi sportit!

Nga Enver Robelli Në çdo Kampionat Botëror të futbollit është mirë të lexohet libri “Lavdërimi i sportit” i profesorit Hans…

Abissnet