Tragjike në Vlorë/ Burri godet me sëpatë të afërmet e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur orët e fundit në fshatin Gumenicë të Vlorës. Në informacionet paraprake mësohet se një burr ka goditur me sëpatë të afërmet e tij.

Ende nuk ka informacion mbi gjendjen e personave të lënduar nga kjo ngjarje.

Lajmi në përditësim…Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet