×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Tragjike në Greqi/ Gjendet i pajetë 22-vjeçari shqiptar, kishte dalë nga burgu para disa kohësh

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ishullin e Kretës në Greqi, ku një 22-vjeçar shqiptar është gjetur i pajetë. Sipas mediave vendase, i riu nga Shqipëria u gjet i vdekur brenda banesës së një miku të tij, ku po qëndronte prej disa kohësh.

Pronari i banesës ka gjetur trupin e pajetë dhe më pas ka njoftuar autoritetet ndërsa në vendngjarje ka mbërritur ambulanca dhe policia lokale.

Mediat greke nuk japin detaje mbi shkaqet e vdekjes së 22-vjeçarit ndërkohë pritet përgjigja nga autopsia për të zbardhur ngjarjen e rëndë.

I riu kohët e fundit ishte liruar nga burgu dhe kishte shkuar në Kretë si mysafir në shtëpinë e mikut të tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Babai i shkoi për ta vizituar në SHBA por u prek nga Covidi dhe i ndërroi jetë/ Me çfarë përballen studentët shqiptarë në universitetet amerikane

Babai i shkoi për ta vizituar në SHBA por u prek nga Covidi dhe i ndërroi jetë/ Me çfarë përballen studentët shqiptarë në universitetet amerikane

Publikuar më 06.08.2020
Kolegjet dhe universitetet amerikane kanë muaj që diskutojnë...

Kolegjet dhe universitetet amerikane kanë muaj që diskutojnë për mënyrën më të sigurtë të mësimdhënies duke ndryshuar disa herë planet pas shtimit të rasteve me koronavirus në disa shtete. Me më pak se katër javë nga fillimi i vitit të ri akademik, situata e paqartë po rrit ankthin për studentët e huaj që ende nuk […]

Lexo më shumë

Dëshmia rrëqethëse e shqiptarit që i mbijetoi shpërthimit në Beirut: Ka qenë si shpërthim bërthamor

Dëshmia rrëqethëse e shqiptarit që i mbijetoi shpërthimit në Beirut: Ka qenë si shpërthim bërthamor

Publikuar më 05.08.2020
Deri më tani nuk ka të dhëna se ndonjë shqiptar ka humbur je...

Deri më tani nuk ka të dhëna se ndonjë shqiptar ka humbur jetën apo është lënduar gjatë shpërthimit në Beirut të Libanit, i cili u regjistrua një ditë më parë. KlanKosova.tv ka sjellë dëshminë e një shqiptari, shtetasit Abdulkerim Kassem Al Arnutij, i cili jeton në Beirut të Libanit. Për fat të mirë ai tha […]

Lexo më shumë

Shqiptari godet me thikë në mes të Xhenovas dy vëllezërit italianë, arrestohet nga karabinierët (DETAJE)  

Shqiptari godet me thikë në mes të Xhenovas dy vëllezërit italianë, arrestohet nga karabinierët (DETAJE)  

Publikuar më 31.07.2020
Policia italiane ka bërë me dije se ka arrestuar një adolesh...

Policia italiane ka bërë me dije se ka arrestuar një adoleshent shqiptar 15-vjeçar, i cili dyshohet se ka therur me thikë dy vëllezër italianë në qendrën historike të Xhenovas. Mësohet se karabinierët kanë prangosur 15-vjeçarin me origjinë nga Shqipëria, nën akuzën e tentativës së vrasjes. Sipas skemës së rindërtuar nga ana e prokurorëve, i riu […]

Lexo më shumë

“Më kërcënuan me jetë”/ Flet studentja shqiptare që “tërboi” serbët me hartën e Kosovës

“Më kërcënuan me jetë”/ Flet studentja shqiptare që “tërboi” serbët me hartën e Kosovës

Publikuar më 22.07.2020
Megi Cara është studentja shqiptare në Londër e cila nisi pe...

Megi Cara është studentja shqiptare në Londër e cila nisi peticionin për vendosjen e Kosovës në hartën e kompanisë Apple. E reja tregon për “Shekulli”-n se me dhjetëra qytetarë serbë e kanë kërcënuar me jetë. Po ashtu, Megi shton se peticioni është mbështetur nga figura të njohura të muzikës shqiptare, si: Dua Lipa, Rita Ora, […]

Lexo më shumë

Sherr i dhunshëm në Itali, tre persona masakrojnë 20-vjeçarin shqiptar

Sherr i dhunshëm në Itali, tre persona masakrojnë 20-vjeçarin shqiptar

Publikuar më 20.07.2020
Një 20-vjeçar shqiptar është dhunuar barbarisht nga të paktë...

Një 20-vjeçar shqiptar është dhunuar barbarisht nga të paktën 3 persona. Ngjarja e rëndë është regjistruar në Itali, të premten mbrëma, pranë stacionit hekurudhor të Coneglianos. Mediat italiane shkruajnë se në lidhje me ngjarjen policia ka identifikuar 3 persona, të cilët kanë rrahur rëndë të riun shqiptar, dhe është vënë në kërkim të tyre. Mësohet […]

Lexo më shumë

E rëndë/ Arrestohet shqiptari në Itali, zbulohet si detyroi dy motra të bëheshin prostituta

E rëndë/ Arrestohet shqiptari në Itali, zbulohet si detyroi dy motra të bëheshin prostituta

Publikuar më 17.07.2020
Një emigrant shqiptar në Itali ka përfunduar në prangat e po...

Një emigrant shqiptar në Itali ka përfunduar në prangat e policisë italiane në Qualiano. Mediat italiane raportojnë se 39-vjeçari detyroi dy motra ukrainase të bëheshin prostitute. Shqiptari i detyronte dy motrat të ushtronin profesionin e prostitutës pasi iu kishte vjedhur pasaportën dy motrave dhe i kishte kërcënuar, ndërsa përfitonte vetë ai një pjesë të fitimeve. […]

Lexo më shumë

Sot varroset 16-vjeçarja shqiptare, trupi i saj u gjet i masakruar në oborrin e kishës në Greqi

Sot varroset 16-vjeçarja shqiptare, trupi i saj u gjet i masakruar në oborrin e kishës në Greqi

Publikuar më 17.07.2020
Rasti i vdekjes së 16-vjeçares vijon të jetë nën hetim, sot ...

Rasti i vdekjes së 16-vjeçares vijon të jetë nën hetim, sot pritet përfundimi i ekzaminimit të trupit që po zhvillohet në Larissa, ndërsa hetimet janë në vazhdim e sipër për zbardhjen e ngjarjes, e cila ka ndodhur mes të martës dhe të mërkurës. Mediat greke shkruajnë se sot, në orën 18:30, në Tempullin i Shenjtë […]

Lexo më shumë

“Doli në takim me një polic dhe nuk u kthye më”, motra e shqiptares hedh dritë mbi vrasjen e 16-vjeçares në Greqi (Foto)

“Doli në takim me një polic dhe nuk u kthye më”, motra e shqiptares hedh dritë mbi vrasjen e 16-vjeçares në Greqi (Foto)

Publikuar më 16.07.2020
Detaje të reja janë bërë publike në lidhje me vrasjen e 16-v...

Detaje të reja janë bërë publike në lidhje me vrasjen e 16-vjeçares shqiptare në Greqi, e cila u gjet e masakruar jashtë një kishe në kodrën e Profitis Ilias në Trikala. Ka qenë motra binjake e viktimës ajo që ka hedhur më shumë dritë rreth ngjarjes tragjike, e cila tronditi mbarë opinioni publik. Autoritetet greke […]

Lexo më shumë