Tragjike në Durrës, hidhet nga kati i tetë i pallatit, vdes 36-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme Durrësin. Një shtetas 36 vjeç u hodh nga kati i tetë i një pallati dhe për rrjedhojë humbi jetën.

Siç bën me dije BW, ngjarja shokuese u regjistrua në lagjen numër 6 të qytetit bregdetar. I riu me inicialet F.K u hodh nga banesa në rrethana që nuk dihen, janë të paqarta. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton çdo gjë.

 

 

 

 

Të tjera

Enklava apo komuna?

Emilie Fort Pothuajse një vit më parë, kur shkëmbeva disa email-e, me një profesoreshë në Beograd, unë theksova përdorimin e…

Abissnet