Tragjike, humb jetën në aksident i riu shqiptar në Itali (FOTO)

Foto 1 nga 2 Pas Para

Një aksident tragjik i marrë jetën një të riu shqiptar në Itali. Bëhet fjalë për 24-vjeçarin Besar Mislyni, i cili humbi jetën pas aksidentit që ndodhi disa ditë më parë.

Mediat italiane raportojnë sot se i riu po drejtonte një makinë “Ford Fiesta” ndërsa doli nga rruga dhe u përplas me një pemë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën Montefalcone.

24-vjeçari u dërgua me urgjencë me helikopter në spital nuk mundi t’i mbijetonte plagëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet