×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Tradhtoi sundimtarin e Dubait me truprojën, Princesha i dha miliona paund dhe dhurata luksoze në këmbim të heshtjes  

Princesha Haya ka tradhtuar bashkëshortin me truprojën, ky është lajmi që po qarkullon në të gjitha mediat britanike, e jo vetëm. Daily Mail shkruan se bashkëshortja e sundimtarit të Dubait, i ka paguar truprojës së saj britanik 1.2 milion paund që të heshte për lidhjen e tyre 2-vjeçare të dashurisë.

Gjithashtu mësohet se ajo e mbuloi atë me dhurata luksoze, përfshirë edhe një orë 12 000 paund.

Princesha Haya, gruaja e gjashtë dhe më e re e miliarderit Sheik Mohammed Al Maktoum, “e mbuloi” Russell Flowers me dhurata ekstravagante dhe këmbënguli që ai ta shoqëronte kudo që të shkonte.

Marrëdhënia 2-vjeçare u zbulua gjatë seancës gjyqësore të Princeshës kundër bashkëshortit të saj në Gjykatën e Lartë në Londër, ku fitoi kujdestarinë e dy fëmijëve të tyre.

Lidhja jashtëmartesore e Princeshës me truprojën i shkatërroi gjithashtu martesën 4-vjeçare Flowers.

Sipas dëshmive, bashkëshortja e tij u shkatërrua pasi mësoi lajmin e tradhtisë, ndërsa miqtë treguan sesi e zbuloi ajo këtë vërtetë të hidhur.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

“Do mbështes motrën time shqiptare”, Bebe Rexha në ndihmë të Enisës dhe Dua Lipës (Foto)

“Do mbështes motrën time shqiptare”, Bebe Rexha në ndihmë të Enisës dhe Dua Lipës (Foto)

Publikuar më 20.11.2020
Këngëtarja e famshme shqiptare, Bebe Rexha, njihet për shpir...

Këngëtarja e famshme shqiptare, Bebe Rexha, njihet për shpirtin e saj të mirë dhe ëmbëlsinë e veçantë që e karakterizon. Thuajse në çdo rast ajo kujton origjinën e saj dhe gjithmonë i ka mbështetur vajzat shqiptare me famë botërore. Bebe është nga të rrallat vajza që ka një marrëdhënie shumë të mirë me Dua Lipën, […]

Lexo më shumë

Bes Kallaku feston ditëlindjen, vëmendjen e marrin urimet e Xhensilës

Bes Kallaku feston ditëlindjen, vëmendjen e marrin urimet e Xhensilës

Publikuar më 20.11.2020
Bes Kallaku feston sot 35-vjetorin e lindjes dhe nuk mund të...

Bes Kallaku feston sot 35-vjetorin e lindjes dhe nuk mund të mungonte urimi i Xhensilës. Myrtezaj ka ndarë në rrjete sociale disa nga kujtimet më të bukura që ka ndër vite me bashkëshortin e saj dhe i ka dedikuar fjalët më romantike. Në të gjithë fotot që ajo ka publikuar ata shihen të dashuruar njësoj […]

Lexo më shumë

Çfarë i ndodhi këngëtarit, shpallet i vdekur në rrjetet sociale

Çfarë i ndodhi këngëtarit, shpallet i vdekur në rrjetet sociale

Publikuar më 19.11.2020
Reperi i njohur nga Kosova, Gold AG ka rënë pre e disa lajme...

Reperi i njohur nga Kosova, Gold AG ka rënë pre e disa lajmeve të rreme. Disa faqe, kanë shkruar se reperi i njohur ka ndërruar jetë dhe madje nuk kanë munguar as ngushëllimet. Pasi është informuar për këto lajme, reperi i njohur ka reaguar menjëherë dhe ka deklaruar se ky është një trillim. Nëpërmjet një […]

Lexo më shumë

“Kanë hequr disa pjesë nga emisioni”, Albana Osmani sqaron deklaratën për Arbanën

“Kanë hequr disa pjesë nga emisioni”, Albana Osmani sqaron deklaratën për Arbanën

Publikuar më 18.11.2020
Deklarata e fundit e Albana Osmanit për kolegen e saj, Arban...

Deklarata e fundit e Albana Osmanit për kolegen e saj, Arbana Osmani në emisionin “Shiko kush luan”, u përfol shumë dhe ishte lajm kryesor i mediave rozë. E gjendur përballë lojës së famshme “Paintball” Albana teksa shënjestroi Arbanën tha se nuk ka pasur kurrë miqësi mes tyre duke shtuar se asnjëherë nuk e ka kuptuar […]

Lexo më shumë

Me plis dhe kostum kombëtar, Rita Ora i uron ditëlindjen vëllait me këto foto të veçanta

Me plis dhe kostum kombëtar, Rita Ora i uron ditëlindjen vëllait me këto foto të veçanta

Publikuar më 18.11.2020
Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, ka uru...

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, ka uruar publikisht vëllain e saj, i cili feston ditëlindjen. Përmes disa fotove nga fëmijëria, ylli i muzikës ka vendosur t’i bëj një urim të veçantë vëllait të saj, me rastin e 23-vjetorit. Të fotot e bëra publike nga Rita, në rrjetin social “Instagram” shikojmë se Don […]

Lexo më shumë

Infektohet me COVID-19 Eneda Tarifa, ja si është gjendja shëndetësore e këngëtares

Infektohet me COVID-19 Eneda Tarifa, ja si është gjendja shëndetësore e këngëtares

Publikuar më 18.11.2020
Eneda Tarifa ka treguar ditën e sotme se është prekur nga ko...

Eneda Tarifa ka treguar ditën e sotme se është prekur nga koronavirusi dhe se është vetëizoluar menjëherë bashkë me vajzën e saj. Ajo ka treguar se ka humbur shijen dhe kjo e ka shtyrë të bëjë tamponin. Eneda është shprehur se dhe vajza e saj ka qenë në gjendje gripale për dy ditë me temperaturë […]

Lexo më shumë

U kthye përmbys me X5 në Vlorë, Françeska Jaçe shkon ndez qiri te Kisha e Laçit dhe lutet (Foto)

U kthye përmbys me X5 në Vlorë, Françeska Jaçe shkon ndez qiri te Kisha e Laçit dhe lutet (Foto)

Publikuar më 18.11.2020
Ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe, është aksidentuar ...

Ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe, është aksidentuar dy ditë më parë në hyrje të rrugës Transballkanike në Vlorë, por fatmirësisht ka marrë vetëm lëndime të lehta, kurse makina e saj u kthye përmbys në mes të rrethrrotullimit. Fillimisht u raportua se Jaçe kishte hyrë me shpejtësi në rrethrrotullim dhe për pasojë kishte humbur kontrollin […]

Lexo më shumë

“Kohë idiote. Kujtimi yt, mbetet!” Landi Hysi rrëqeth me fjalët për mikun e tij të ndjerë

“Kohë idiote. Kujtimi yt, mbetet!” Landi Hysi rrëqeth me fjalët për mikun e tij të ndjerë

Publikuar më 17.11.2020
U bënë 6 vite nga ndarja nga jeta e Dr.Florit. Këngëtari u n...

U bënë 6 vite nga ndarja nga jeta e Dr.Florit. Këngëtari u nda tragjikisht nga jeta, duke lënë dhimbje tek familjarët e të afërmit e tij, të cilët nuk lënë rast pa e kujtuar. Në këtë ditë të trishtë, miku i tij, Landi Hysi, e ka kujtuar Dr.Florin me fjalë rrëqethëse. Landi ka publikuar në […]

Lexo më shumë