“Tradhtar”, “kriminel”, “spiun i UDB-së”, deputeti i VV kritikon ashpër Ramën, Thaçin dhe Baton Haxhiun

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Sami Kurteshi ka shkruar një status të fortë, me fjalë drejtuar kundër Ramës, Thaçit dhe Baton Haxhiut.

Ai shkruan se me siguri ministrat nga Kosova, Ramës ia propozon Baton Haxhiu, por mundet edhe Thaçi, e ndërsa i ka quajtur pushtetarët e Tiranës dhe Prishtinës “gomerë”, “kriminelë”, dhe “spiunë të UDB-së serbe”.

Statusi i Sami Kurteshit:

Edi Rama, jo vetëm është gomar por po bëhet edhe tradhëtar!

Kosovare/ë/t në Qeverinë e Republikës së Shqipërisë i emëron Kryeministri, qoftë ky edhe gomar. E drejtë legjitime e të parit.

Por Kosovare/ë/t për poste ministrash në Qeverinë e Republikës së Shqipërisë kur i delegon krimineli dhe spiuni u udb-bia Baton Haxhiu, me apo pa kërkesën e kriminelit Hashim Thaçi, e i emëron Kryeministri i Shqipërisë, qoftë ai edhe gomar, është edhe tradhëtar.

#Jotradhëtisëkombëtare!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Shqipëri, narko shtet

Revista politike “Spiegel” raporton për sjelljen alarmante të qeverisë  socialiste në Shqipëri, me kryeministër Edi Ramën dhe ministër Lleshajn etj….

Abissnet