Tiranë/ Shpërthen bombola e gazit në katin e pestë të pallatit

Një shpërthim ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Një bombol gazi ka shpërthyer në katin e pestë të një pallati në zonën e Shkollës së Kuqe në Tiranë.

Sakaq, sipas informacioneve të deritanishme, bëhet me dije se nuk raportohet të ketë të lënduar.

Forca policore janë në vendngjarje dhe janë duke hetuar rastin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Vija fatale e Ballkanit

Blerim Latifi Gjatë historisë, njerëzit në Ballkan kanë vuajtur nga një lloj fataliteti gjeopolitik. Ky fatalitet ka të bëjë me…

Abissnet