Tiranë/ Shpërthen bombola e gazit në katin e pestë të pallatit

Një shpërthim ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Një bombol gazi ka shpërthyer në katin e pestë të një pallati në zonën e Shkollës së Kuqe në Tiranë.

Sakaq, sipas informacioneve të deritanishme, bëhet me dije se nuk raportohet të ketë të lënduar.

Forca policore janë në vendngjarje dhe janë duke hetuar rastin.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet