×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Tiranë, gjendet trupi i dekompozuar i një 39-vjeçari

Trupi i dekompozuar i një shtetasi 39-vjeçar, i identifikuar si R.Z., është gjetur në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike në Rrugën e Kavajës.

Policia e Tiranës thotë se nga kqyrja paraprake e trupit të pajetë, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Njoftimi

Rreth orës 14.50, në rrugën e “Kavajës” , në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i dekompozuar, trupi i pajetë i shtetasit R. Z.,39 vjeç.

Policia e Tiranës bën me dije se nga kqyrja paraprake e trupit të pajetë, nuk janë konstatuar shenja dhune, apo dëmtime nga ndonjë faktor tjetër.

Dyshohet se shkaku i vdekjes është për shkaqe natyrale.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aksident masiv në Lezhë/ Përplasen makinat dhe motori, plagosen tre persona (DETAJE)

Aksident masiv në Lezhë/ Përplasen makinat dhe motori, plagosen tre persona (DETAJE)

Publikuar më 08.07.2020
Një aksident masiv automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotm...

Një aksident masiv automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lezhë. Mësohet se në aksident janë përfshirë dy makina dhe një motor, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona. Ndërkohë bëhet me dije se të tre të plagosurit për fat të mirë janë jashtë rrezikut për jetën. Policia sakaq ka mbërritur në vendngjarje […]

Lexo më shumë

Vuri tritol poshtë makinës së biznesmenit, 25 vite burg Astrit Sinanajt, mik i vrasësit me pagesë

Vuri tritol poshtë makinës së biznesmenit, 25 vite burg Astrit Sinanajt, mik i vrasësit me pagesë

Publikuar më 08.07.2020
Janë dhënë 25 vite burg nga Gjykata e Elbasanit për Astrit S...

Janë dhënë 25 vite burg nga Gjykata e Elbasanit për Astrit Sinanaj, i cili i vuri 1 kilogramë tritol C4 biznesmenit Fuad Verzivollin, më 6 maj 2017 në Elbasan. Sinanaj tentoi të vrasë biznesmenin nga Elbasani, por fatmirësisht sasia e madhe e tritolit e vënë poshtë makinës nuk shpërtheu. Astrit Sinanaj, njihet dhe si miku […]

Lexo më shumë

“Kufomën e mbajtëm në shtëpi, filloi të mbante erë kur filluam agjërimin”, zbardhet dëshmia me shkrim e Blerta Josifit

“Kufomën e mbajtëm në shtëpi, filloi të mbante erë kur filluam agjërimin”, zbardhet dëshmia me shkrim e Blerta Josifit

Publikuar më 08.07.2020
Është bërë publike një pjesë e dëshmisë me shkrim që Blerta ...

Është bërë publike një pjesë e dëshmisë me shkrim që Blerta Josifi ka dhënë për policinë, ku ajo tregon se kur ka vdekur motra e saj Anisa dhe pse e kanë mbajtur trupin e saj të pajetë në banesën ku kanë jetuar. 34-vjeçarja tregon se kufoma e motrës nuk ka mbajtur erë dhe se së […]

Lexo më shumë

Vrasja e dyfishtë në Laç/ U dyshua si ekzekutor, lirohet nga burgu Kreshnik Tusha

Vrasja e dyfishtë në Laç/ U dyshua si ekzekutor, lirohet nga burgu Kreshnik Tusha

Publikuar më 08.07.2020
Gjykata e Kurbinit ka liruar nga burgu ditën e sotme Kreshni...

Gjykata e Kurbinit ka liruar nga burgu ditën e sotme Kreshnik Tushën, i dyshuar si një prej ekzekutorëve të atentatit të 30 majit në Laç ku mbetën të vrarë biznesmenët Paulin Gjergji dhe Bujar Lika. Gjykata dha masën ‘arrest shtëpie” ndaj Tushës, për shkak të dëshmive të tij kontradiktore rreth ngjarjes, ndërkohë që më parë […]

Lexo më shumë

Vrau 4 efektivë policie/ Dritan Dajti drejt lirimit me kusht, Gjykata e Elbasanit: Ka shlyer shumicën e dënimit!  

Vrau 4 efektivë policie/ Dritan Dajti drejt lirimit me kusht, Gjykata e Elbasanit: Ka shlyer shumicën e dënimit!  

Publikuar më 08.07.2020
Gjykata e Elbasanit i ka bashkuar dy dënime në një Dritan Da...

Gjykata e Elbasanit i ka bashkuar dy dënime në një Dritan Dajtit duke e dënuar përfundimisht këtë të fundit me 25 vite burgim. Më kërkesën e depozituar nga Dritan Dajti, drejtuesi i prokurorisë së Elbasanit, Kreshnik Ajazi ka qenë dakord që për shkak të shlyerjes së gati 3/4-tës së dënimit, Dajti të mundësojë prakrikimin e  […]

Lexo më shumë

Akuzat për kultivim narkotikësh/ Gjykata e Posaçme kthen në Kukës gjykimin për vëllain e kryebashkiakut të Fushë-Arrëzit

Akuzat për kultivim narkotikësh/ Gjykata e Posaçme kthen në Kukës gjykimin për vëllain e kryebashkiakut të Fushë-Arrëzit

Publikuar më 08.07.2020
Gjykata e Posaçme e Apelit Kundër Korrupsionit dhe Krimit të...

Gjykata e Posaçme e Apelit Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka kthyer në Gjykatën e Kukësit çështjen për vëllain e kryebashkiakut të Fushë-Arrëzit dhe dhe një shtetasi tjetër. Vëllai i kryebashkiakut të Fushë-Arrëzit dhe një shtetas tjetër akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike, akuzë për të cilën u arrestuan në 18 maj të këtij […]

Lexo më shumë

E FUNDIT/ Konfirmohet pozitiv me Covid mjeku tek Urgjenca e Traumës (DETAJE)

E FUNDIT/ Konfirmohet pozitiv me Covid mjeku tek Urgjenca e Traumës (DETAJE)

Publikuar më 08.07.2020
Një tjetër vatër spitalore me Covid-19 i shtohet Tiranës. Më...

Një tjetër vatër spitalore me Covid-19 i shtohet Tiranës. Mësohet se edhe një mjek është konfirmuar pozitiv tek Urgjenca e Traumës. Si pasojë stafi mjekësor në Urgjencën e Traumës duke qenë në kontakt të vazhdueshëm me pacientët, ka kërkuar tamponim të gjerë për të gjithë stafin.  

Lexo më shumë

Dje u arrestua, sot Gjykata e Apelit lë të lirë Agim Kajmakun

Dje u arrestua, sot Gjykata e Apelit lë të lirë Agim Kajmakun

Publikuar më 08.07.2020
Një ditë pasi u arrestua, Gjykata e Apelit ka ndryshuar masë...

Një ditë pasi u arrestua, Gjykata e Apelit ka ndryshuar masën e sigurisë për ish-kreun e Bashkisë së Vorës Agim Kajmaku, nga “Arrest me burg” në “Detyrim Paraqitje”. Arrestimi i Kajmakut erdhi pas 9 muajsh që ishte shpallur në kërkim. Ai u vu në pranga në një spital privat pasi ishte shtruar në gjendje të […]

Lexo më shumë