Tipari i femrës që çdo shenje që tërheq meshkujt

Impakti i parë për secilin nga ne, transmeton një pjesë të vogël të karakterit tonë. Shenjat e mëposhtme të horoskopit do ju prezantojnë me mënyrën sesi femrat tërheqin meshkujt.

Mësoni sesi ju tërhiqni një mashkull në shenjën tuaj të horoskopit

Dashi– Femër që transmeton shumë besim

Demi– Femër me shumë elegancë

Binjakët– Femër me shpirtin e aventurës

Gaforrja– Femër shumë e përkushtuar

Luani– Femër me shumë kurajo dhe grintë

Virgjëresha– Femër shumë inteligjente

Peshorja– Femër që nduhmon gjithmonë tjetrin

Akrepi– Femër shumë e ndershme

Shigjetari– Femër shumë e dashur

Bricjapi– Femër me shumë ambicie

Ujori– Femër që për shoqërinë bën gjithçka

Peshqit– Femër me shumë sens humori

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Vija fatale e Ballkanit

Blerim Latifi Gjatë historisë, njerëzit në Ballkan kanë vuajtur nga një lloj fataliteti gjeopolitik. Ky fatalitet ka të bëjë me…

Abissnet