Tifozja seksi kroate provokon lojtarin e Anglisë. Ja çfarë thotë (FOTO)

Foto 1 nga 10 Pas Para

Nives Celsius përveçse këngëtare, aktore dhe shkrimtare e famshme kroate, është gjithashtu edhe një tifoze e flaktë e Kroacisë.

Celsius përveçse përkrah Kroacinë, ajo ka provokuar edhe lojtarin e Kombëtares së Anglisë, Ruben Loftus-Cheek.

“Unë e shikoj Anglinë. Dhe krejt kjo për shkak të Ruben. E kam parë atë para Kampionatit Botëror, dhe kjo ishe dashuri në shikim të parë. Kështu vendosa se Anglia do të ishte e preferuara ime. Ai me të vërtetë është bukurosh. Por ai është shumë i ri”, ka thënë Nives.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet