Thellohet tragjedia në Korçë, ndahet nga jeta vëllai i Gramoz Nakos

Mësohet se ka ndërruar jetë vëllai i Gramoz Nakos i cili u vra nga kunati i tij vetëm dy ditë më parë.

Viktima është 59-vjeçari Rasim Nako, i cili vuante nga një sëmundje e rëndë. Vdekja e vëllait duket se e rëndoi gjendjen e 59-vjeçarit që raportohet të ketë ndërruar jetë.

Kujtojmë që Korça u trondit më datën 9 korrik, kur Gramoz Nako vrau kunatin e tij Serefedin Zenellari. Autori 71-vjeçar vendosi t’i japë fund jetës duke u vetëvrarë pak para arrestimit.

Dy kunetërit ishin konfliktuar men njëri-tjetrin, pasi Serefedini i kishte grabitur 13 mijë euro në banesë dhe gjatë sherrit vrau kunatin e tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet