“The Sun” shkruan për gruan bukuroshe të futbollistit shqiptar (Foto)

Prestigjiozja “The Sun” i ka kushtuar një artikull gruas bukuroshe të futbollistit shqiptar. Bëhet fjala për Vjosa Kaba, e cila është bashkëshortja e futbollistit të Arsenal, Shkodran Mustafit.

“The Sun” ka shkruar për historinë e tyre disavjeçare të dashurisë dhe tregon se si çifti vendosi të martohej në fshehtësi dy vite më parë. Vjosa dhe Shkodrani janë çifti perfekt dhe janë prindër të një vajze të vogël, 1-vjeçare.

Gjithashtu prestigjiozja shkruan për propozimin për martesë që futbollisti i bëri bukuroshes në vendlindjen e prindërve. Çifti tanimë jeton në Londër dhe duken shumë të lumtur me familjen e tyre të vogël.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet