Tentojnë të grabisin dyqanin në Kamzë, në kërkim autorët

Publikuar më 14. 02. 2018 nga Dionis Xhafa

Persona akoma të paidentifikuar kanë tentuar të grabisin një dyqan në Kamzë. Ata tentuan grabitjen e dyqanit mbrëmë vonë.

Policia ka bërë me dije se ngjarja ndodhi në “Bulevardin blu”. Persona të paidentifikuar kanë tentuar të grabisin dyqanin e shtetasit J.L 26 vjeç banues në Kamzë. Forcat blu kanë nisur hetimet për të gjetur autorët dhe për të shpënë ata përpara drejtësisë.

/D.Xh/