Të pasmet e këngëtares shqiptare pushtojnë Instagramin

Ekspozimi i formave trupore është kthyer në trend vitet e fundit ku çdo ditë Instagrami pushtohet nga fotot e vitheve dhe gjoksit. E njëjta gjë ka ndodhur me këngëtaren shqiptare të cilës prej disa ditësh po publikon vetëm foto e video të të pasmeve

Bëhet fjalë për Linda Halimin e cila ka postuar rresht disa video nga palestra duke motivuar fansat të bëjnë ushtrime e në të njëjtën kohë duke na treguar vithet bombastike

Ndërkohë që dikur vuante nga mbipesha, sot Linda është kthyer në frymëzim për shumë vajza të reja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet