×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Sportistja seksi e Golfit, poston foto provokative dhe godet kritikët e saj (Foto)

Paige Spiranac nuk ka luajtur profesionalisht që nga viti 2016, por llogaria e saj në Instagram ka grumbulluar mbi 3 milion ndjekës, ndërsa ka qindra mijëra abonentë në YouTube! Dhe nëse vizitoni llogaritë e saj në rrjetet sociale bëhet më se e qartë pse ajo ka tërhequr një interes të tillë.

Bukuroshja 28-vjeçare së fundmi postoi një foto shumë seksi që e tregon atë duke pozuar me një xhaketë të gjelbër të hapur pa sytjena… duke iu përgjigjur ‘urrejtësve’ që e akuzojnë atë për veshjen e rrobave provokuese për të tërhequr vëmendjen: “Askush nuk do t’ju marrë kurrë seriozisht nëse ju vazhdoni të postoni fotografi me dekolte. Kështu që këtu do të vazhdojmë të bëjmë atë që dua … Unë bëra disa peshqirë me këtë imazh dhe printime të tjera!”

Veshjet e Spiranac kanë qenë prej kohësh një temë diskutimi në komunitetin e golfit. Marsin e kaluar, 28-vjeçarja foli sinqerisht për përpjekjen e saj për të fituar një pozitë të barabartë midis ish kolegëve të saj. “Unë nuk jam esofistikuar, unë jam ‘e relaksuar’dhe e vërtetë. Vesh çfarë të dua dhe gjithmonë kam qenë ndryshe. “Golfi nuk është i tillë”, tha Spiranac për podcastin Playing A Round, sipas New York Post.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Paige Spiranac (@_paige.renee)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Paige Spiranac (@_paige.renee)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Paige Spiranac (@_paige.renee)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Paige Spiranac (@_paige.renee)

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Besoni se qeveria shqiptare do të arrijë ta sigurojë së shpejti vaksinën anti-COVID për të gjithë popullsinë?

Loading ... Loading ...

“A lejohen homoseksualët në xhami?”, befason Imam Ahmed Kalaja: Nuk është vetëm për engjëjt! (Video)

“A lejohen homoseksualët në xhami?”, befason Imam Ahmed Kalaja: Nuk është vetëm për engjëjt! (Video)

Publikuar më 11.04.2021
Imami i mirënjohur Ahmed Kalaja ka qenë i ftuar në televizio...

Imami i mirënjohur Ahmed Kalaja ka qenë i ftuar në televizionin Ora News në emisionin ‘Expuls’. I pyetur për njerëzit me orientim seksual të njëjtë, LGBTI, për faktin qe shpesh iu thuhet se kanë dalë nga “rruga e zotit”, se çfarë mendon si Imam, dhe nëse ka vend në fe për ta, Z. Ahmed Kalaja […]

Lexo më shumë

Shtatë mënyra për të zvogëluar mbeturinat e ushqimit (dhe parave)

Shtatë mënyra për të zvogëluar mbeturinat e ushqimit (dhe parave)

Publikuar më 10.04.2021
Është e vërtetë që shumë prej blerjeve që bëjmë në vend që t...

Është e vërtetë që shumë prej blerjeve që bëjmë në vend që të përfundojnë në stomak, përfundojnë – për fat të keq – në plehra. Ne nuk e bëjmë atë me qëllim. Kur shkojmë në supermarket, të gjitha blerjet tona duken të arsyeshme dhe të nevojshme. Por në praktikë diçka nuk është në rregull. Hedhja […]

Lexo më shumë

F1/ Konfliktet brenda pilotëve të njohur, Verstappen i mori punën por edhe gruan e tij!

F1/ Konfliktet brenda pilotëve të njohur, Verstappen i mori punën por edhe gruan e tij!

Publikuar më 10.04.2021
Kjo pasi holandezi i Red Bull Racing shoqërohet me probleme ...

Kjo pasi holandezi i Red Bull Racing shoqërohet me probleme si në karrierë ashtu edhe në jetën personale të rusit, i cili për disa javë i përket ‘Alpine F1’, duke pasur rolin e drejtuesit rezervë dhe udhëzuesit të zhvillimit. Por le të shohim së pari pjesën konkurruese. Kursi i tyre ishte i ngjashëm: anëtarët e […]

Lexo më shumë

Profesori i sëmundjeve infektive: Gratë dhe ato nën moshën 40 vjeç kanë më shumë të ngjarë të vuajnë nga efekte anësore

Profesori i sëmundjeve infektive: Gratë dhe ato nën moshën 40 vjeç kanë më shumë të ngjarë të vuajnë nga efekte anësore

Publikuar më 10.04.2021
Gratë dhe ato nën moshën 40 vjeçe rrezikojnë më shumë të pre...

Gratë dhe ato nën moshën 40 vjeçe rrezikojnë më shumë të preken nga efektet anësore pas vaksinimit. Siç shpjegon një profesor i sëmundjeve infektive në Universitetin Vanderbitt, mbetet të shihet nëse estrogjeni ka lidhje të drejtpërdrejtë me fillimin e simptomave pas dozimit të koronavirusit. Dr. William Schaffner shpjegon se të rinjtë vuajnë nga më shumë […]

Lexo më shumë

Rrëfimi i pabesueshëm i basketbollistit më të ‘fortë’, Dennis Rodman: Kam flirtuar me Ivanka Trump, ajo më pas…

Rrëfimi i pabesueshëm i basketbollistit më të ‘fortë’, Dennis Rodman: Kam flirtuar me Ivanka Trump, ajo më pas…

Publikuar më 09.04.2021
Ylli i basketbollit amerikan, ose siç njihet “Krimbi&#...

Ylli i basketbollit amerikan, ose siç njihet “Krimbi” i NBA, Dennis Rodman, ka një nga jetët më të trazuara jashtë dyshemesë, me një numër mbresëlënës të grave në krah, duke përfshirë Annie Bakes, Madonna, Carmen Electra dhe Michelle Moyer. Sidoqoftë, ish-shoku i çuditshëm i Michael Jordan zbuloi një tjetër lidhje dashurie! Në veçanti, në një […]

Lexo më shumë

Tetë simptoma që nuk duhet t’i injoroni edhe nëse keni kaluar Covid-19!

Tetë simptoma që nuk duhet t’i injoroni edhe nëse keni kaluar Covid-19!

Publikuar më 09.04.2021
Nëse dikush ka qenë i infektuar me koronavirus ose nuk ka qe...

Nëse dikush ka qenë i infektuar me koronavirus ose nuk ka qenë kurrë i sëmurë, ekspertët shpjegojnë se ekzistojnë disa simptoma të vazhdueshme që mund të zbulojnë nëse dikush ka qenë i sëmurë në muajt e fundit. Tre simptomat kryesore të COVID-19 janë kollë e vazhdueshme, ethe dhe humbje e shijes dhe erës. Ka, megjithatë, […]

Lexo më shumë

“Pushtuesi” lakuriq në ndeshjen Granada-United është një humanist 37-vjeçar që studioi për Kimi

“Pushtuesi” lakuriq në ndeshjen Granada-United është një humanist 37-vjeçar që studioi për Kimi

Publikuar më 09.04.2021
Granada priti Manchester United të enjten mbrëma në një datë...

Granada priti Manchester United të enjten mbrëma në një datë tjetër me historinë e saj për çerekfinalet e Europa League, por kësaj radhe me një person të zhveshur që pushtoi fushën në minutat e para të ndeshjes. E panjohur për publikun e gjerë. Sigurisht që nuk është e panjohur për banorët e qytetit të Andaluzisë. […]

Lexo më shumë

Nëna e tij ishte me probleme mendore, kurrë nuk e foli gjuhën greke/ Si Princi Philip shpëtoi Monarkinë Britanike

Nëna e tij ishte me probleme mendore, kurrë nuk e foli gjuhën greke/ Si Princi Philip shpëtoi Monarkinë Britanike

Publikuar më 09.04.2021
Personazhet qendrorë në telenovelën ‘Shtëpia e Windsor’ rral...

Personazhet qendrorë në telenovelën ‘Shtëpia e Windsor’ rrallë janë aq interesantë për njerëzit që martohen. Anëtarët kryesorë të familjes, të lindur për privilegjet, janë të kushtëzuar. Janë burrat dhe gratë që vijnë, të cilët mbështeten për të sjellë ndryshimin. Dhe shumë më parë se Meghan ose Diana të ishin yjet e “Familjes”, ishte Princi Philip […]

Lexo më shumë