Spektakolare në Brazil, violinisti shqiptar mahnit me violinë nga statuja e Krishtit (VIDEO)

Violinisti shqiptar Olen Çezari ka dhuruar një performancë spektakolare në Brazil.

Siç duket edhe nga videoja ai është ngjitur në statujën e lartë të Jezu Krishtit në Brazil, duke dhuruar momente magjike nën tingujt e violinës.

Violinisti në fjalë ka postuar videon në “Facebook”, ku shkruan:  “Është një dhomë e vogël që ekziston. Dashuria e pastër si dashuria e një nëne për fëmijën e saj që e ndjek atë duke eksploruara botën hap pas hapi dhe ditë pas ditë”.

Të tjera

Abissnet