Sot janë të famshëm, Iris Luarasi thotë emrat e 4 gazetarëve që kanë ngelur në lëndën e saj

Një nga të ftuarat në puntatën e radhës në “Shiko Kush Luan”, ishte edhe Iris Luarasi, e cila është “detyruar” të tregoj më shumë rreth ish-studentëve të saj, ku disa prej tyre janë figura shumë të njohura për publikun.

Në një prej sfidave të emisionit, pedagogia e mirënjohur është dashur t’i përgjigjet pyetjes së bërë.

E pyetur se cili personazh i njohur, dikur ish-student i Irisit, ka mbetur në klasë, ajo ka dhënë katër emra:

“Në fakt do ju them katër emra të cilët tani i kam shumë miq por në kohën kur ishin studentë kanë mbetur në klasë. Janë: Arbana Osmani, Jonida Shehu, Erl Murati dhe Artan Hasani”

Tashmë, të katërt personazhet janë pjesë e gazetarisë dhe televizionit, veçanërisht Arbana Osmani dhe Jonida Shehu janë moderatore dhe figura të njohura të ekranit të Top Channel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Stadiumi “Rama Ik!”

Arben Rrozhani Ditari (a)politik Mijëra shqiptarë ishin mbrëmë në stadiumin “Air Albania”. Por protesta e tyre me baner e pagëzoi…

Abissnet