Sot fillon muaji i Shenjtë i Ramazanit, ja cilët janë disa nga VIP-at shqiptarë që agjerojnë

Sot filloi muaji i Shenjtë i Ramazanit për të gjithë besimtarët myslimanë, të cilët gjatë kësaj periudhe agjërojnë.

Tashmë është bërë e udhës që jo vetëm personazhet VIP, por në tërësi të shpërndajnë mesazhe urimi në rrjetet sociale.

Shumë nga personazhet e njohur shqiptarë, kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale foto dhe urime për të gjithë besimtarët.

Ja disa nga figurat e njohura të ekranit, të cilët janë besimtarë të devotshëm dhe e respektojnë këtë muaj të shenjtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Emri i kompromisit

Nga Veton Surroi Në fillim të pluralizmit në ish-Jugosllavi, në Prishtinë mblidheshin partitë politike shqiptare gjithandej Jugosllavisë. Sa herë që…

Abissnet