Shtëpia e re e Cristiano Ronaldo-s në Torino (FOTO)

Foto 1 nga 8 Pas Para

Jo një, por dy vila të lidhura me njëra-tjetrin dhe të rrethuara me gjelbërim, ka zgjedhur superylli juventin, Cristiano Ronaldo.

Tani që CR7 më në fund është në Torino, ku u prit me nderimet që i takon një superylli siç është portugezi, ne gjithashtu e dimë se ku jeton.

Lojtari i ri i Juventusit dhe e dashura e tij Giorgina Rodriguez kanë zgjedhur një shtëpi të dyfishtë supermoderne në zonën qendrore, prapa “Gran Madre”.

Ja disa foto nga shtëpia e tij më e re.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet