Shqiptari kishte marrë me qira apartament në zonë luksoze, policia italiane zbulon se me çfarë merrej

Një djalë shqiptar në Itali vetëm 26 vjeç u arrestua në Itali, pasi u kap me një sasi të madhe lënde narkotike.

Mediat italiane, duke cituar policinë e shtetit fqinj kanë shkruar se djali kishte marrë një apartament me qira në lagjen numër 14 të Romës me pretendimin se po banonte, por se e kishte kthyer atë vend në laborator të drogës, ku dhe kishte në momentin e arrestit 70 kg lëndë narkotike.

 

Të tjera

Emri i kompromisit

Nga Veton Surroi Në fillim të pluralizmit në ish-Jugosllavi, në Prishtinë mblidheshin partitë politike shqiptare gjithandej Jugosllavisë. Sa herë që…

Abissnet