Shqiptari arratiset nga burgu në Greqi, kapet nga policia

Një nga shqiptarët e arratisur sot nga burgu në Greqi u arrit të kapej nga policia. Shqiptari që u arrestua ishte arrestuar dhe më tej dënuar për akuzën e trafikut të drogës.

Tri shqiptarë dhe një gjeorgjian janë arratisur sot në mëngjes nga një burg i shtetit grek. Shqiptari u kap në Menidit të Greqisë. Ai ndodhej në paraburgim dhe kishte mundur të arratisej që andej. /D.Xh/

 

Të tjera

Abissnet