“Shpërthejnë” puthjet te Juventus-i (Video)

Fitorja e mbrëmshme ndaj Interit ka bërë që brenda skuadrës së Juventus-it të rritet vetëvlerësimin dhe morali. Fitorja është festuar në forma nga më të ndryshmet, ndërsa brenda ekipit kanë “shpërthyer” puthjet.

Një video të bërë virale duket ylli i futbollit portugez, Cristiano Ronaldo, teksa puth në faqe autorin e golit të parë, Paulo Dybala.

Në fakt CR7 nuk ka qenë i vetmi që ka “shpërblyer” me puthje 25-vjeçarin, edhe Leonardo Bonucci, i cili në momentin që shkëmbehet me Dybala-n e puth atë në qafë.

Bardhezinjtë fituan ndaj Interit me rezultatin 2 me 1 duke ju marrë këtyre të fundit edhe kreun e kampionatit.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet