Shokon Bleona! Shfaqet tërësisht nudo! (FOTO)

Foto 1 nga 4 Pas Para

Bleona Qerreti është rikthyer përsëri me një set të ri fotografik provokuese dhe seksi.
Në setin e saj më të fundit fotografik të cilin e ka postuar edhe në rrjetin e saj “Instagram”, Bleona i ka lënë shumë pak hapësirë imagjinatës, duke u zhveshur tërësisht nudo. Me linja të përkryera dhe më në formë se kurrë këngëtarja ka arritur sërish të tërheqë vëmendjen.

Të tjera

Leksioni i Studentëve

Nga Zef Bushati Përtej kryefjalës së këtyre ditëve “student” dhe përpjekjeve të kuptueshme për pronësimin politik të protestës, e cila…

Abissnet